iCopyright Toolbar (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Node types
th: ประเภทโหนด

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
