iCopyright Toolbar (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Terms
tr: Terimler

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Features
tr: Özellikler

en: Alignment
tr: Hizalama

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Display Options
tr: Gösterim Seçenekleri

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
