iCopyright Toolbar (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
