iCopyright Toolbar (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Node types
vi: Kiểu node

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: Features
vi: Tính năng

en: Alignment
vi: Căn chỉnh

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
