iCopyright Toolbar (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Syndication
ca: Sindicació

en: Terms
ca: Termes

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Alignment
ca: Alineació

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
