iCopyright Toolbar (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Terms
fi: Termit

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
