iCopyright Toolbar (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Terms
he: מונחים

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Features
he: פיצ'רים

en: Alignment
he: יישור

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
