iCopyright Toolbar (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Email Address
is: Netfang

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: About
is: Um
