iCopyright Toolbar (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Syndication
ja: シンジケート

en: Terms
ja: ターム

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Features
ja: フィーチャー

en: Alignment
ja: 位置揃え

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Terms of Use
ja: 利用規約
