iCopyright Toolbar (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
