iCopyright Toolbar (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
