iCopyright Toolbar (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
