iCopyright Toolbar (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Terms
pl: Terminy

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Display Options
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Orientation
pl: Orientacja

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Terms of Use
pl: Regulamin

en: Share Services
pl: Serwisy Share
