iCopyright Toolbar (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Alignment
ta: சீரமைப்பு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
