iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Left
bo: གཡོན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
