iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Terms
cs: Termíny

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Display Options
cs: Možnosti zobrazení

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
