iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Last name
cy: Cyfenw

en: Alignment
cy: Aliniad
