iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Terms
da: Ord

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Alignment
da: Justering

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Display Options
da: Visningsindstillinger

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Terms of Use
da: Brugsbetingelser
