iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Terms of Use
el: Όροι Χρήσης
