iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: Terms
fr: Termes

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Site Name
fr: Nom du Site

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Alignment
fr: Alignement

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Display Options
fr: Afficher les Options

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Terms of Use
fr: Conditions Générales d'Utilisation

en: The email address appears to be invalid.
fr: L'adresse de courriel semble invalide.
