iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Terms of Use
gl: Térmos de uso
