iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
