iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: Alignment
hi: संरेखण

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
