iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Features
hr: Značajke

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
