iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Terms of Use
kn: ಬಳಕೆಯ ನಿಯಮಗಳು
