iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Node types
lv: Satura tipi

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
