iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Node types
nl: Node-types

en: Syndication
nl: Syndicatie

en: Terms
nl: Termen

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Site Name
nl: Sitenaam

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Display Options
nl: Weergave-opties

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Terms of Use
nl: Gebruiksvoorwaarden

en: Share Services
nl: Deel-services
