iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Alignment
oc: Alinhament

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
