iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Vertical
ps: نېغ

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: About
ps: په اړه
