iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: Advanced Settings
pt: Definições Avançadas

en: Node types
pt: Tipos de nó

en: Terms
pt: Termos

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Alignment
pt: Alinhamento

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Terms of Use
pt: Termos de utilização
