iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Features
ro: Caracteristici

en: Alignment
ro: Aliniere

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Display Options
ro: Opțiuni de afișare

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
