iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
