iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Features
te: విశేషాలు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
