iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Syndication
uk: Збирання

en: Terms
uk: Терміни

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Site Name
uk: Назва сайту

en: Features
uk: Властивості

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Display Options
uk: Налаштування Вигляду

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Terms of Use
uk: Користувацька угода

en: Share Services
uk: Служби поширення
