iCopyright Toolbar (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Syndication
eu: RSS jarioa

en: Terms
eu: Terminoak

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
