iCopyright Toolbar (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Node types
id: Jenis-jenis node

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Features
id: Fitur

en: Alignment
id: Perataan

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
