iCopyright Toolbar (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Node types
fa: انواع گره

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Alignment
fa: تراز

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
