OpenideaL - ideas and innovation management system (7.x-1.0-beta10) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Age
lt: Amžius

en: Article
lt: Straipsnis

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Login
lt: Prisijungti

en: Search
lt: Paieška

en: Message
lt: Žinutė

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Help
lt: Pagalba

en: All
lt: Visi

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Features
lt: Savybės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
lt: Paprasta vieno stulpelio, be lentelių, nefiksuoto pločio administravimo tema.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Upload an image to go with this article.
lt: Atsiųskite paveikslėlį šiam straipsniui.
