OpenideaL - ideas and innovation management system (7.x-1.0-beta11) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Age
lv: Vecums

en: Article
lv: Raksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Search
lv: Meklēt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Help
lv: Palīdzība

en: add
lv: pievienot

en: All
lv: Visi

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Vote
lv: Balsot

en: Anonymous
lv: Viesis

en: User page
lv: Lietotāja lapa

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Application ID
lv: Lietojumprogrammas ID

en: No user
lv: Nav lietotāja

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
lv: Vienkārša administrācijas tēma ar vienu kolonnu,plūstošu platumu un bez tabulām.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Application Secret
lv: Lietojumprogrammas slepenā atslēga
