OpenideaL - ideas and innovation management system (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Age
be: Узрост

en: Article
be: Артыкул

en: Comments
be: Каментары

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Search
be: Пошук

en: Message
be: Паведамленне

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Help
be: Дапамога

en: All
be: Усе

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Vote
be: Голас

en: Anonymous
be: Ананім

en: Features
be: Функцыі

en: User activity
be: Актыўнасць карыстальніка

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: @current of @max
be: @current з @max

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
be: На многіх сайтах <em>Галоўнае</em> меню выкарыстоўваецца для паказу асноўных разделаў сайта, і часта ў верхняй навігацыйнай панэлі.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
be: Увядзіце праз коску спіс слоў, якія апісваюць гэтае змесціва

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: Upload an image to go with this article.
be: Загрузіце малюнак да гэтага артыкула
