OpenideaL - idea management system (7.x-1.0-beta6) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Age
gu: ઉંમર

en: Article
gu: લેખ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Help
gu: મદદ

en: All
gu: બધા

en: Vote
gu: મત

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: No user
gu: કોઈ વપરાશકર્તા નથી
