OpenideaL - ideas and innovation management system (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (44 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Article
az: Məqalə

en: Comments
az: Şərhlər

en: Tags
az: Teqlər

en: Search
az: Axtarış

en: Message
az: Mesaj

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Container
az: Konteyner

en: Category
az: Kateqoriya

en: Add container
az: konteyner əlavə et

en: Back
az: Geri

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Views
az: Görünüşlər

en: Error
az: Səhv

en: All
az: Hammısı

en: CSS class
az: CSS klas

en: Comment
az: Şərh

en: Contains
az: Tərkibində

en: Vote
az: Səs ver

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Anonymous
az: Anonim

en: My account
az: Mənim hesabım

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Column
az: Sütun

en: Dates
az: Tarixlər

en: Row
az: Sıra

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: No user
az: İstifadəçi yoxdur

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq

en: Administrative description
az: İnzibati təsvir

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Basic page
az: Əsas səhifə

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
az: Statik məzmununuz üçün <em>əsas səhifələrdən</em> istifadə edin, məsələn, "Haqqımızda" səhifəsi.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
az: Oxşar mövzularda məqalələri kateqoriyalara qruplaşdırmaq üçün etiketlərdən istifadə edin.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
az: Xəbərlər, press-relizlər və ya bloq yazıları kimi zamana həssas məzmun üçün <em>məqalələrdən</em> istifadə edin.

en: Row class
az: Sıra sinfi
