OpenideaL - idea management system (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (89 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Search
bo: འཚོལ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Add container
bo: འཇུག་སྣོད་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: All
bo: ཡོངས

en: CSS class
bo: CSS ཡི་སྒྲིག་གཞི

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Vote
bo: འདེམས་ཤོག་འཕེན་པ

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Votes
bo: འདེམས་ཤོག

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: My account
bo: ངའི་ཐོ་ཁོངས

en: Panel pages
bo: ངོས་པང་དྲ་ངོས།

en: Add comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཁ་སྣོན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Add row
bo: ཕྲེང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།

en: Dates
bo: ཚེས་གྲངས

en: Add region
bo: ཁུལ་ཁོངས་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: User email
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་གློག་ཡིག

en: Column settings
bo: སྡེ་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ།

en: Row
bo: ཕྲེང

en: Row settings
bo: ཕྲེང་སྒྲིག་འགོད།

en: Canvas
bo: རིས་གཞི།

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: No user
bo: སྤྱོད་མཁན་མེད

en: @current of @max
bo: @max་ནས་@current

en: CSS Class
bo: CSSརིགས།

en: Administrative title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: Administrative description
bo: དོ་དམ་གྱི་གསལ་བཤད

en: Show layout designer
bo: བཀོད་པའི་སྒྲིག་འགོད་ཆས་མངོན་པ།

en: Remove column
bo: སྡེ་སྤོ་འབུད།

en: Add row to top
bo: སྟེང་དུ་ཕྲེང་ཁ་སྣོན།

en: Add row to bottom
bo: ཞབས་སུ་ཕྲེང་ཁ་སྣོན།

en: Remove row
bo: ཕྲེང་སྤོ་འབུད།

en: Add column
bo: སྡེ་ཁ་སྣོན།

en: Add column to left
bo: སྡེ་གཡོན་ཕྱོགས་སུ་ཁ་སྣོན།

en: Add column to right
bo: སྡེ་གཡས་ཕྱོགས་སུ་ཁ་སྣོན།

en: Region settings
bo: གནས་ཁུལ་སྒྲིག་འགོད

en: Remove region
bo: ཁུལ་ཁོངས་སྤོ་འབུད།

en: Invalid item id.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ ID

en: Configure column
bo: སྡེ་སྡེབ་སྒྲིག

en: Configure row
bo: ཕྲེང་སྡེབ་སྒྲིག

en: Configure region
bo: ཁུལ་ཁོངས་སྡེབ་སྒྲིག

en: Region title
bo: ཁུལ་ཁོངས་ཀྱི་ཁ་བྱང་།

en: Hide layout designer
bo: བཀོད་པ་ཇུས་འགོད་ཀྱི་ལག་ཆ་སྤས་པ།

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Region class
bo: ཁུལ་ཁོངས་ཀྱི་རིགས།（class）

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
bo: འདེམས་བྱང་<em>གཙོ་བོ་</em>་ནི་དྲ་ཚིགས་མང་ཆེ་བའི་ཐོག་གི་ཚན་ཁག་གཙོ་བོ་དག་སྟོན་བྱེད་ལ་སྤྱོད་བཞིན་ཡིན། རྒྱུན་དུ་ཕྱོགས་སྟོན་ངོས་ཀྱི་ཐོད་དུ་གནས་ཡོད།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
bo: དབྱིན་ཡིག་ཚེག་འབྲེང་, ཡིས་མཚམས་དབྱེ་བའི་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་ཞིག་སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་ལ་མཚན་ཉིད་འབྲི་བ།

en: You must choose a machine name.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ངེས་པར་དུ་འཕྲུལ་ཀློག་གི་མིང་ཞིག་འདེམས་དགོས།

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
bo: འདི་ནི་དོ་དམ་འཆར་ངོས་སུ་མངོན་ཐུབ་པ་དང་ངོས་འཛིན་བྱེད་སླ་བོ་ཡོད།

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
bo: བཀོད་པ་འདི་རིགས་གང་ནས་མངོན་དགོས་སམ། གལ་ཏེ་སྟོང་བར་བཞག་ན་འདི་ཉིད་རིགས་གཞན་དག་ཏུ་བགར།

en: Reuse layout
bo: བཀོད་པ་ཡང་བསྐྱར་སྤྱོད་པ།

en: Canvas settings
bo: རིས་གཞི་སྒྲིག་འགོད།

en: Configure canvas
bo: རིས་གཞི་སྡེབ་སྒྲིག

en: Canvas class
bo: Canvasརིགས།（class）

en: Column class
bo: སྡེའི་རིགས།（class）

en: Row class
bo: ཕྲེང་གི་སྒྲིག་གཞི

en: Enter a CSS class that will be used. This can be used to apply automatic styling from your theme, for example.
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་པའི་CSSཡི་རིགས་ཤིག་ནང་འཇུག་བྱོས། འདི་ཉིད་བརྗོད་གཞི་ནས་རང་འགུལ་བཟོ་ལྟ་སྤྱོད་པར་བེད་སྤྱོད་བྱས་ཆོག

en: Save this layout for reuse
bo: བཀོད་པ་འདི་ཉར་ཚགས་བྱས་ན་ཡང་བསྐྱར་བེད་སྤྱོད་ནུས།

en: That name is used by another layout: @layout
bo: མིང་འདི་ @layout ཡིས་བེད་སྤྱོད་བྱས།

en: Upload an image to go with this article.
bo: རྩོམ་ཡིག་འདི་ལ་པར་རིས་ཤིག་ཡར་འཇུག་བྱེད་པ།
