OpenideaL - idea management system (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (42 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Age
nn: Alder

en: Article
nn: Artikkel

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Search
nn: Søk

en: Message
nn: Melding

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Back
nn: Attende

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Error
nn: Feil

en: All
nn: Alle

en: Comment
nn: Kommentar

en: Contains
nn: Inneheld

en: Vote
nn: Stem

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Users
nn: Brukarar

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Post comment
nn: Legg til kommentar

en: Read More...
nn: Les meir...

en: My account
nn: Min brukarkonto

en: Add comment
nn: Legg til kommentar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nn: Skriv inn ee liste med ord skild med komma for å beskrive innhaldet ditt.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
nn: Ein enkel utsjånadsmal for administrasjon, med ei kolonne, utan tabellar og med varierande breidde.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.

en: Upload an image to go with this article.
nn: Last opp eit bilete for å legge saman med artikkelen.
