OpenideaL - idea management system (7.x-2.0-beta1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ
