OpenideaL - idea management system (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Article
ps: مقاله

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Tags
ps: بچوي

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Category
ps: ټولی

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Views
ps: ليدنې

en: Region
ps: سيمه

en: Error
ps: تیروتنه

en: All
ps: ټول

en: Comment
ps: تبصره

en: Users
ps: غړي

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: My account
ps: زما ګڼون

en: Column
ps: ستن

en: Row
ps: کتار

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
