OpenideaL - idea management system (7.x-2.0-beta1) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Age
si: වයස

en: Article
si: ලිපි

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: Help
si: සහාය

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: My account
si: මගේ ගිණුම
