OpenideaL - idea management system (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (39 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Age
ku: تەمەن

en: Article
ku: وتار

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Message
ku: پەیام

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Category
ku: پۆل

en: Add container
ku: زیادکردنی کۆگا

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Region
ku: ناوچە

en: Error
ku: هەڵە

en: All
ku: هەموو

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Vote
ku: ده‌نگدان

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Votes
ku: ده‌نگ

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: My account
ku: هەژماری خۆم

en: Dates
ku: بەروارەکان

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Region settings
ku: ڕێکخستنەکانی ناوچە

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ku: جۆری <em>وتارەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی گەرماوگەرمی وەک هەواڵەکان، وەشانی ڕۆژنامەگەری یان بڵاوکراوەی بڵاگ.
