OpenideaL - idea management system (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (31 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Age
mr: वय

en: Article
mr: लेख

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Search
mr: शोध

en: Message
mr: संदेश

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: Container
mr: प्रभाग

en: Category
mr: वर्ग

en: Back
mr: मागे

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: Views
mr: याद्या

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Error
mr: तृटी

en: All
mr: सर्व

en: Welcome
mr: स्वागत आहे

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Vote
mr: मत

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Votes
mr: मते

en: My account
mr: माझे सदस्यत्व

en: Add comment
mr: टिप्पणी द्या

en: Basic page
mr: साधे पान
