OpenideaL - idea management system (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (30 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Article
ug: ماقالە

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Login
ug: كىرىش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Add container
ug: سەھىپە قوشۇش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Error
ug: خاتالىق

en: All
ug: ھەممە

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Vote
ug: بېلەت تاشلاش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: My account
ug: ھساباتىم

en: Dates
ug: چېسلاسى

en: Row
ug: قۇر

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Remove column
ug: ئىستوننى ئۆچۈرۈش

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
